Woda Życia

Coral -Mine

woda-życia-8.jpg

Jednym z ważniejszych elementów, z których składa się organizm ludzki jest wapń. Niestety wapń, dostający się do organizmu wraz z produktami spożywczymi, nierzadko jest słabo aktywny i jest wchłaniany tylko w 5-7% zalecanej normy. Jego niedobór powoduje ponad 150 różnych ciężkich chorób. Szczególnie dotyczy to dzieci, kobiet w ciąży i ludzi po 40 roku życia. Coral-Mine nasyca wodę aktywnym jonizowanym wapniem. Wapń koralowy Coral-Mine to naturalny zbilansowany zestaw minerałów i mikroelementów, który jest nadzwyczaj potrzebny dla podtrzymania normalnego kwasowo-zasadowego stanu płynnych środowisk organizmu (plazma krwi, limfa, ślina). Stopień kwasowości środowiska ma szczególne znaczenie dla reakcji biochemicznych, przebiegających w żywych organizmach, dlatego w ludzkim organizmie większość płynów ma charakter neutralny lub słabo zasadowy. Odchylenie się równowagi w kierunku zwiększenia kwasowości jest jedną z przyczyn wielu chorób. Coral-Mine zmienia równowagę kwasowo-zasadową i zwiększa pH do odczynu słabo zasadowego.

 

Codzienne spożywanie wody z wapniem koralowym nie tylko uzupełnia braki wapnia w organizmie, ale także normalizuje ważną dla życia pracę układów i organów:

 • ustanawia pH płynów w organizmie na właściwym poziomie 
 • reguluje procesy wewnątrzkomórkowe 
 • polepsza funkcję transportowe struktur membranowych organizmu
 • reguluje procesy przewodnictwa nerwowego i skurczów mięśni 
 • sprzyja bardziej pełnowartościowemu nasyceniu krwi tlenem 
 • bierze udział w procesach krzepnięcia krwi
 • obniża ryzyko zachorowań na choroby układu sercowo-naczyniowego i narządów trawiennych, pozwala utrzymać stabilną prace mięśnia sercowego 
 • wspomaga leczenie chorób onkologicznych 
 • wzmacnia system immunologiczny 
 • reguluje ciśnienie krwi i obniża poziom cholesterolu 
 • pozytywnie wpływa na procesy metabolizmu (wspomaga odchudzanie) 
 • pozytywnie wpływa na pracę nerek i wątroby 
 • podwyższa elastyczność mięśni i stawów, wspomaga leczenie stawów i chorób reumatycznych 
 • bierze udział w procesie tworzenia tkanki kostnej i mineralizacji zębów

 

Wapń charakteryzuje się wysoką aktywnością biologiczną w organizmie, ten bogaty, sprawdzony przez czas kompleks naturalnych soli mineralnych reguluje gospodarkę wodno-mineralną organizmu. Przy kontakcie z wodą skład mikroelementowy wapnia koralowego przemienia się w postać jonową, co zapewnia dobrą przyswajalność niezbędnych substancji przez komórki organizmu.

Ważna jest jakość wapnia i jego wchłanialność do wnętrza komórek. Wapno z korala Sango, wydobywanego z morza wokół małej wyspy, należącej do Japonii, idealnie spełnia te warunki, jest bardzo łatwo przyswajalne przez organizm ludzki.

W celu oczyszczenia organizmu z toksyn należy wypijać dziennie minimum 1 litr wody z dodatkiem Coral-Mine. Dzienne zapotrzebowanie organizmu na wodę to 30-40 ml na 1 kg masy ciała. Dodatkowo przy piciu kawy, herbaty, ilość wody trzeba odpowiednio zwiększyć o 0,5 l na jedną szklankę używki. Należy spożywać wodę o pH min. 7,4 lub wyżej.

Uwaga: Bez względu na to, ile saszetek rozpuścimy w wodzie, pH płynów ustrojowych nie przekroczy 8,5 pH. Nie występuje pojęcie „za dużej dawki Coral-Mine". Nadmiar wapnia oraz innych minerałów w nim zawartych nie odkłada się w organizmie.

Sposób użycia: Zanurzyć jedno gramową saszetkę w 1,5 l wody (dopuszczalne jest zmniejszenie ilości wody 2 - 3 razy). Po upływie 5 minut woda jest gotowa do spożycia. Przygotowaną wodę dobrze jest spożyć w ciągu jednego dnia. Nie używać wody gazowanej! Nie gotować!

W przypadku użycia saszetek Coral-Mine do większej ilości wody, która ma być spożywana przez dłuższy okres czasu, należy zakręcać butelkę i trzymać w chłodzie.

Uwaga: Przy szczególnym stanie organizmu (przeziębienie, osłabienie, nudności niestrawność, bóle brzucha) można stosować do 5 saszetek dziennie. Przy rozpoczynających się dolegliwościach stosować 1 saszetkę na ½ szklankę gorącej wody, poczekać aż przestygnie i wypić.

Zużyte saszetki suszymy i przechowujemy w zamkniętym pojemniku używamy w razie biegunki, wymiotów, nudności, bólu głowy zawartość 3 - 5 saszetek wsypujemy do 3/4 szklanki gorącej wody, gdy przestygnie, pijemy ciepłe po 2 godzinach kurację powtarzamy.

 

Organizm nie może wysłać nam e-mailem lub nagrać na pocztę głosową informacji o odwodnieniu. Daje o tym znać nieprzyjemnymi objawami. Oto główne oznaki stanu odwodnienia:

 • bóle stawów i zapalenia stawów 
 • zwyrodnienie dysków miedzykręgowych 
 • nadciśnienie tętnicze 
 • problemy trawienne 
 • astma, obniżenie odporności, alergie 
 • pogarszanie się stanu pamięci 
 • zaburzenia koncentracji 
 • problemy skórne, utrata elastyczności, suchość skóry, łuszczenie, wypadanie włosów 
 • wzrost tkanki tłuszczowej, zaburzenia metabolizmu 

 

woda-życia-13.jpg

Skład: 1 saszetki (waga 1 gram); zmielony koral 993 mg, w którym znajduje się 70 ważnych dla życia składników: wapń 34,6 %, magnez 2,16 %, ponadto: sód, siarka, potas, fosfor, jod, żelazo, brom, mangan, chrom, bor, węgiel, cynk, miedź, złoto, i inne, kwas askorbinowy 5 mg, srebro 2 mg.

Woda może być skażona przez ponad 13.000 różnych chorobotwórczych mikroorganizmów, wirusy, bakterie, grzyby, pasożyty. Mogą to być także substancje chemiczne takie jak metale ciężkie (np. kadm, rtęć, ołów) czy substancje nieorganiczne (np. fosfor, azot). Skażona woda w wodociągach prowadzi do rozwoju wielu chorób w tym stanów zapalnych żołądka, wątroby, zapalenia opon mózgowych, a nawet chorób onkologicznych. Udowodniono, że w miejscach gdzie nie stosuje się wody chlorowanej, występuje 10 razy mniej przypadków nowotworów. Niezmiernie ważnym jest, aby pamiętać o tym, żeby zawsze gotować wodę z kranu przed jej wypiciem!! CORAL-MINE MOŻNA Z POWODZENIEM UŻYWAĆ DO OCZYSZCZANIA WODY Z KRANU, PONIEWAŻ NEUTRALIZUJE ZWIĄZKI CHLORU.

www.pl.coral-club.com